» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
مولوی، خیام، عطار 32 ص محمد میرآب 1396/07/19 دسته بندی : ادبیات 1

      آثار ادبي بيانگر انديشه ها و باورهاي كساني است كه آنها را آفريده اند و شناساننده شخصيت هايي است كه در اين آثار معرفي شده اند .

    مطالعه زندگي شاعران و بزرگان زبان و ادب فارسي به خوانندگان اين امكان را مي دهد  تا با سير و تحول و تطور انديشه ها و جريان هاي فكري و ادبي آشنا شوند و در زندگي خود به طور عملي و كاربردي از آنها بهره بگيرند .

    آنچه در اين مجموعه گردآمده است حاصل تلاش هاي پيگير بنده و دوتن از دوستانم مي باشد ما براي يافتن كتابهاي مناسب بارها به كتابخانه هاي شهر و كتابخانه مدرسه مراجعه كرديم و با افراد گوناگون از جمله كتابدارها و دبيران ادبيات مشورت كرديم و اميدواريم با دقتي كه در انتخاب كتابهاي مناسب و سودمند به كار برده ايم اين مجموعه مورد استفاده علاقه مندان قرار بگيرد و مفيد واقع شود مباحث اين مجموعه در برگيرنده بخشي از زندگينامه و آثار سه تن از شعراي ايران ( خيام ، عطار ، مولوي ) مي باشد كه در سه فصل جداگانه به آن پرداخته شده است .

   و در پايان لازم مي دانيم از تمامي كساني كه ما را درتهيه اين مجموعه ياري نموده اند به ويژه سركار خانم صحت تشكر و قدرداني نماييم .


خرید و دانلود | 3,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط